Hátitáska az őszi szezonra

Tánciskolák Éjszakája  > Szolgáltatás >  Hátitáska az őszi szezonra
Hátitáska

A hátitáska, mint kiegészítő új színben vált népszerűvé. Ha erről a táska típusról hallunk, óhatatlanul a sporttáska és az iskolatáska jut eszünkbe. Ám a tervezők felismerve a hátitáska praktikusságát olyan fazonokat dobtak piacra, amelyek minden stílushoz passzolnak. Idén ősszel a hátitáskák nem csak a praktikusság és a kényelmesség kedvelői között népszerűek, hanem megfogják a divat orientált közösséget is. A márkák ugyanis jobbnál jobb darabokkal lepték meg a táskamániás közösséget, csak legyen türelmünk választani közülük, és főleg elegendő táskára szánt pénzünk. Az őszi táska modellek közül a bogár hátitáskát emeljük ki, amelyek két féle modellben találhatóak, az egyik az őszi virágos mintás, míg a másik az őszi levélmintás. Mindkét modell könnyedén illeszkedik farmerhez és nőies ruhákhoz egyaránt.

A virágos mintás darab az őszi avar illatát, zizegését kelti életre, viselésekor azt érezhetjük, hogy hátunkra vettük az őszt. A leveles mintázatú modell már az ősz színárnyalataival és egy kis mélykékekkel kombinálva visszafogott ravaszságot sugároz. Mindkét hátitáska a bogár jelzőt kapta, hiszen alakja egy bogárhoz hasonlít, viszont nagyon jól illeszkedik a háthoz, és minden belefér, ami egy sűrű naphoz szükséges. Bárhol járunk a világban ezzel a hátitáskával garantált, hogy megfordulnak utánunk az utcán, hiszen az egyedi forma és színvilág magára vonja a környezet tekintetét. Bár hátitáskaként került a piacra, mégis a rendelkezik egy hosszú füllel, aminek köszönhetően válltáskaként is használható.