Mitől függ az ecigi készülék teljesítménye és kapacítása?

Tánciskolák Éjszakája  > Webáruház >  Mitől függ az ecigi készülék teljesítménye és kapacítása?

1. Akkumulátor kapacitása és teljesítménye: Az akkumulátor mérete, típusa és teljesítménye meghatározza, hogy mennyi energiát tud tárolni és milyen hosszan tudod használni anélkül, hogy töltened kellene. Nagyobb kapacitású akkumulátorok hosszabb üzemidőt tesznek lehetővé.
  2. Fűtőelem típusa és teljesítménye: Az e-cigik általában tekercseket (coil) használnak a fűtőelemként. A tekercsek ellenállása és anyaga befolyásolja a készülék teljesítményét. Például alacsony ellenállású és nagyobb felületű tekercsek általában több gőzt termelnek és gyorsabban hevítik fel az e-liquidet.
  3. Fűtőelem beállítások: Egyes készülékek lehetővé teszik a felhasználók számára, hogy beállítsák a fűtőelem teljesítményét és hőmérsékletét, például teljesítmény-szabályozóval vagy hőmérséklet-szabályozóval. Ez lehetővé teszi az egyéni preferenciák testreszabását és az optimális gőztermelés elérését.
  4. E-liquid összetétele és viszkozitása: Az e-liquid összetétele és viszkozitása (VG/PG arány) is befolyásolja a készülék teljesítményét. Magasabb VG tartalmú e-liquid több gőzt termel, míg magasabb PG tartalmú e-liquid erősebb ízeket adhat.
  5. Légáramlás szabályozása: A készülék légáramlásának beállítása is hatással van a teljesítményre és a gőztermelésre. Nagyobb levegőbevitel általában több gőzt eredményez.

Ezek csak néhány példa a tényezőkre, amelyek befolyásolják az e-cigi készülék teljesítményét és kapacitását. Fontos megérteni ezeket a tényezőket annak érdekében, hogy a legmegfelelőbb készüléket válaszd ki az igényeid és preferenciáid alapján.