Gázszerelő otthonra, és a munkahelyre is

Tánciskolák Éjszakája  > Szolgáltatás >  Gázszerelő otthonra, és a munkahelyre is

Sejtjük ugye, hogy a garzonlakásom fűtésére is használt kis kazán nem annyira emlékeztet egy olyan szerkezetre, mint ami a sulink felfűtéséért felel?… Pedig a vizgazfutesszerelo24-nak egy kutya. Kazán, kazán – ők mindenhez értenek. Javaslom, hogy ha a melóhelyeteken romlik el valami, őket javasoljátok, mert szerezhettek egy jó pontot, mondjuk a főnöknél.

Mi egy elég nagy iskola vagyunk, két elég nagy épületben elhelyezve az összes diákot. Ha nálunk ilyen jellegű baj van, az nagy szerelést igényel – gondoltam én. De a vizgazfutesszerelo24-tól kiérkező gázszerelő fellépésén látszott, hogy ezer ilyet látott és megcsinált már.

A kommunikáció is nagyszerű velük. Ha éppen mondjuk nem is gázos, hanem vízszivárgásos, vagy csőtöréses problémánk lenne, leírhatjuk nekik a weboldalon, hogy mi a baj, és kérhetjük, hogy hívjanak ők vissza, amint van elérhető szerelő. Addig pedig foglalkozhatunk a kármentéssel. De rájuk nem kell sokáig várni. Ha különlegesen gyors megoldást igénylő bajunk van, egy órán belül is ki tudnak szállni akár a helyszínre.

Hogy hol? Van egy településlista a weboldalukon, de a lényeg, hogy Pest megyében és magában a fővárosban tevékenykednek. Szinte minden megyei településen és fővárosi kerületben. Amely területeken dolgozni tudnak bármin (bár ezeken belül, és felül, hívják őket sok egyéb feladattípushoz is gyakran), azok a vízszerelési munkák, a gázszereléssel és gázkészülékkel kapcsolatos feladatok és javítások, a fűtésrendszeri dolgok és a duguláselhárítás.

Ezeket bontották így szét négy főterületre. De tényleg jusson eszünkbe, hogy sok egyéb mást is átolvashatunk az oldalukon, tényleg nem csak ilyen átfogó címszavak vannak, mint a „gázszerelő”. Mert ők olyan sok szereléstípust csoportosítottak egybe, hogy ennél logikusabb már nem lehetett leszűkíteni azonnal kattintható menüpontokra az egészet.

Magyarán, ha nem valami evidens és SOS-jellegű hibát kell javítani, nézzünk szét a leírásaikban az elvontabb dolgokat kutatva is, mert lesz megoldás minden jellegű problémánkra, állítom!

Garantálják, hogy mind a szükségszerű javítások, mind a kivitelezési munkák esetén úgy hagyják ott a munkaterületet, hogy minden rendben és kész legyen. A javított dolog pedig ne romoljon el újra egyhamar. Még le is írják, hogy ők miben látják az okát, hogy egyes szerelők nem képesek ezt maradéktalanul megtenni. Nagyon sok esetet sorolnak, hogy min lehet elcsúszni, mások mit szoktak elrontani, ők miből okultak korábban, stb. Az egész nagyon meggyőző, ahogy az is, hogy rájöttek: egy csomó dolog a lakásunkban/házunkban/munkahelyünkön egymással összefüggően is el tud romlani. Ezért van az, hogy ők nem csak vízszerelők, vagy gázszerelők, hanem minden van náluk egyben. Mondjuk egy fűtésrendszer is használhat vizesblokkot, de ugyanúgy igényelhet gázbetáplálást is valamilyen eszközbe. Az egész működési szisztémájuk jól ki van találva a kezdetektől. Úgy értem, a riasztás pillanatától egészen a munkavégzés befejezésééig és a számlaadásig. Van például 0-24-es ügyfélszolgálatuk, a szerelők értik a dolgukat az előzetes helyzetfelmérés és mérlegelés terén is. Amikor csak pontosító kérdéseket tettek fel, már éreztem, hogy ez a csapat tudja, mi fán terem ez az egész, amit csinálnak.

Ők jó példa erre, hogy miért fontos máig érteni a régi, elavult rendszerekhez (Magyarországon nem ritka, hogy kivénhedt fűtőrendszerekkel és kazánokkal találkoznak), és miért kell mindig megismerni az újdonságokat is! A legjobb szerelőcsapat az ország ezen részén!